اتاق دیبا

درخششی از رنگ ها در اتاق دیبای عزیزخان به تصویر کشیده شده است. پارچه های ابریشمی دیبا که مولفة اصلی آنها تنوع رنگ هاست از انتخاب های ما برای اتاق دیبا عزیزخان است.

ادامه مطلب

اتاق عزیزخان

اتاق عزیزخان
اتاق عزیزخان، روایتگر حکایت های اصلی این خانه است. سالهایی دور در این اتاق مردی از بازاریان قدیم یزد با بزرگ منشی و درستکاری زیسته است تا امروز در این نقطه از زمان به نیکی از نام وی یاد کنند.

ادامه مطلب

اتاق قطاب

اتاق قطاب آنچه خاطرات یک سفر را به تجربه ای ماندگار و تکرار نشدنی تبدیل میکند، چشیدن طعم های خوش خوراک بومی هر منطقه است. قطاب، از معروف ترین شیرینی های شهر یزد، اینجا پذیرای شماست. شما می توانید مزة خوش سفر به شهر زیبای یزد را در اتاق قطاب خانه عزیزخان در خاطر خود […]

ادامه مطلب

اتاق نبات

اتاق نبات تجربه ای شکرین و دلکش از اقامت در نبات. نام نبات، در کنار یاد آوری طعمی شیرین از سوغات اصلی شهر یزد، به یکی از انواع پارچه های معروف یزدی نیز اختصاص دارد. پارچه های نبات به این دلیل نامگذاری شده اند که سابقا به عنوان پارچه ای برای نگهداری قند و نبات […]

ادامه مطلب

اتاق هور

اتاق هور تلالو نور خورشید از دریچه پنجره های ارسی رنگارنگ. هور، به معنای خورشید و جلوه ای از تابش روشنایی و نور بر فضای اصلی اتاق که گرما بخش این نقطه از خانه عزیزخان می باشد.

ادامه مطلب

سوییت بام

سوییتی دنج با حیاطی به وسعت پشتبام. تماشای یزد از نمای پشت بام همواره جذاب بوده است. برای مدتی محدود این فرصت پیش آمده تا در اتاق بام پذیرای شما باشیم. 

ادامه مطلب

اتاق نقل

اتاق نقل

از میان ظرف سوغات شهر یزد، نقل را برای شما انتخاب کردیم تا کامی شیرین از اقامت در خانه عزیزخان برای شما رقم زده باشیم. نقلیترین اتاق در خانه عزیزخان نقل نام دارد. با اقامت در این اتاق، خاطره ای گرم و صمیمی از فضایی منحصر به فرد با خود سوغات خواهید برد.

ادامه مطلب